Most Viewed Content (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Date
ur: تاریخ

en: User
ur: صارف

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
