Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Date
hi: तारीख

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Node types
hi: नोड प्रकार

en: Desc
hi: अवरोही

en: Other
hi: अन्य

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Entity ID
hi: इकाई आईडी
