Most Viewed Content (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: User
mr: सदस्य

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
