Move File (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Private
fa: خصوصی

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Id
fa: شناسه
