Move File (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Private
pt: Privado

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Definições

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Term
pt: Termo

en: Term ID
pt: ID do termo
