Move File (8.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Private
ur: نجی

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت
