Move File (8.x-1.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Vocabulary
hi: शब्दावली
