Move File (8.x-1.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Private
ru: Приватный

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Settings
ru: Настройки

en: Path
ru: Путь

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Term
ru: Термин

en: Term ID
ru: ID термина

en: Directories
ru: Папки

en: Directory path
ru: Путь к папке
