Move File (8.x-1.0-alpha4) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Private
de: Privat

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Term
de: Begriff

en: Term ID
de: Begriff-ID

en: Id
de: ID

en: Directories
de: Verzeichnisse

en: Private file system
de: Privates Dateisystem

en: Directory path
de: Verzeichnispfad

en: Are you sure you want to delete the directory %path from the control list?
de: Möchten Sie das Verzeichnis %path aus der Kontrollliste löschen?
