Move File (8.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Private
hr: Privatno

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: Settings
hr: Postavke

en: Path
hr: Putanja

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Term ID
hr: ID pojma
