Move File (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Private
af: Privaat

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Path
af: Pad

en: Vocabulary
af: Woordeskat
