Move File (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Private
hu: Rejtett

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: Content Types
hu: Tartalomtípusok

en: ID
hu: Azonosító

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Term ID
hu: Kifejezésazonosító

en: Id
hu: Azonosító

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Directory path
hu: Könyvtár útvonal
