Move File (8.x-1.0-alpha5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်
