Move File (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Private
pl: Prywatne

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Path
pl: Ścieżka

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Directories
pl: Katalogi

en: Directory path
pl: Ścieżka do katalogu

en: Add directory
pl: Dodaj katalog

en: Edit directory
pl: Edytuj katalog
