Move File (8.x-1.0-alpha5) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Private
pt: Privada

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: Settings
pt: Configurações

en: Path
pt: Caminho

en: Content Types
pt: Tipos de Conteúdo

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Term
pt: Termo

en: Term ID
pt: ID do termo

en: Directories
pt: Diretórios

en: Directory path
pt: Caminho do diretório
