Move File (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Private
be: Прыватны

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: Settings
be: Налады

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Term ID
be: ID тэрміна
