Move File (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Private
es: Privado

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Settings
es: Configuración

en: Path
es: Ruta

en: Content Types
es: Tipos de contenido

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Term
es: Término

en: Term ID
es: ID del término

en: Directories
es: Directorios

en: Directory path
es: Ruta del directorio
