Move File (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Private
et: Privaatne

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Settings
et: Seaded

en: Path
et: Tee

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Id
et: ID

en: Directory path
et: Sihtkataloog
