Move File (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Private
lt: Privatus

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Directories
lt: Aplankai

en: Directory path
lt: Katalogo kelias
