Move File (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Private
oc: Privat

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: Settings
oc: Paramètres

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme
