Move File (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Private
sk: Súkromné

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Directories
sk: Priečinky

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku
