Move File (8.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Private
it: Privato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Settings
it: Impostazioni

en: Path
it: Percorso

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Term ID
it: ID Termine

en: Directories
it: Cartelle

en: Directory path
it: Percorso cartella

en: Access module configuration.
it: Accedi alla configurazione del modulo.

en: You cannot use trailing slashes.
it: Non puoi usare barre finali.
