Move File (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Private
ja: プライベート

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Path
ja: パス

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Term
ja: ターム

en: Term ID
ja: タームID

en: Id
ja: ID

en: Directories
ja: ディレクトリー

en: Directory path
ja: ディレクトリーパス
