Move File (8.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Private
mn: Хувийн

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Path
mn: Зам

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID
