Move File (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Private
nl: Privé

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Path
nl: Pad

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Id
nl: ID

en: Directories
nl: Mappen

en: Directory path
nl: Map pad

en: File field
nl: Bestandsveld
