Move File (8.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Path
sl: Pot

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Term ID
sl: ID izraza
