Move File (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo
