Move File (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Vocabulary
hy: Բառարան
