Move File (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Path
lv: Ceļš

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Content type
lv: Satura veids

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID
