Move File (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Settings
bg: Настройки

en: Path
bg: Път

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Term ID
bg: Термин ID

en: Media
bg: Медия

en: Id
bg: Номер
