Move File (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Private
ca: Privat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Path
ca: Camí

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Term ID
ca: ID del terme

en: Media
ca: Multimèdia

en: Directories
ca: Directoris
