Move File (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Private
vi: Riêng tư

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: ID
vi: Mã

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Term ID
vi: ID từ liệu

en: Media
vi: Phương tiện

en: Directories
vi: Các thư mục

en: Directory path
vi: Đường dẫn thư mục
