Move File (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Private
ne: निजि

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय
