Move File (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: هویت

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Term
fa: کلمه

en: Term ID
fa: هویت کلمه

en: Media
fa: رسانه

en: Id
fa: هویت
