MPBX (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Anchor
et: Ankur

en: Options
et: Valikud

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Map
et: Kaart

en: Style
et: Stiil

en: Style settings
et: Stiilisätted
