MPBX (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Anchor
ru: Якорь

en: Options
ru: Опции

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Coordinates
ru: Координаты

en: Extras
ru: Дополнительные

en: Map
ru: Карта

en: Marker
ru: Маркер

en: Style
ru: Стиль

en: Zoom
ru: Масштабировать

en: Marker URL
ru: URL маркера

en: Zoom level
ru: Уровень масштаба

en: Style settings
ru: Настройки стиля

en: Access token
ru: Ключ доступа
