MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Anchor
bo: གནས་ས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Style settings
bo: བཟོ་ལྟ་སྒྲིག་འགོད
