MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Anchor
hi: एंकर

en: Options
hi: विकल्प

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Map
hi: नक्शा

en: Style
hi: अंदाज

en: Access token
hi: प्रवेश टोकन
