MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Anchor
hu: Horgony

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Coordinates
hu: Koordináták

en: Extras
hu: Extrák

en: Map
hu: Térkép

en: Marker
hu: Pontjelző

en: Style
hu: Stílus

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Zoom level
hu: Nagyítás mértéke

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Style settings
hu: Stílus beállításai
