MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Anchor
ja: アンカー

en: Options
ja: オプション

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Coordinates
ja: 座標

en: Map
ja: 地図

en: Style
ja: スタイル

en: Zoom
ja: ズーム

en: Style settings
ja: スタイルの設定

en: Access token
ja: アクセストークン
