MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Anchor
oc: Ancòra

en: Options
oc: Opcions

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Style
oc: Estil

en: Style settings
oc: Paramètres d'afichatge
