MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Anchor
pt: Âncora

en: Options
pt: Opções

en: Navigation
pt: Navegação

en: Map
pt: Mapa

en: Style
pt: Estilo

en: Fullscreen
pt: Tela Cheia

en: Style settings
pt: Configurações de estilo

en: Access token
pt: Chave de acesso

en: Interactive
pt: Interativa
