MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Options
uk: Опції

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Coordinates
uk: Координати

en: Extras
uk: Додаткові

en: Map
uk: Мапа

en: Marker
uk: Позначка

en: Style
uk: Стиль

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Access token
uk: Токен доступу

en: Geolocation
uk: Географічне становище
