MPBX (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Anchor
vi: Điểm neo

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Style
vi: Kiểu dáng

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: Fullscreen
vi: Toàn màn hình
