MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Anchor
az: Lövbər

en: Options
az: Seçimlər

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Map
az: Xəritə

en: Style
az: Stil

en: Style settings
az: Stil parametrləri
