MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Anchor
ca: Àncora

en: Options
ca: Opcions

en: Navigation
ca: Navegació

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Map
ca: Mapa

en: Style
ca: Estil

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Style settings
ca: Paràmetres d'estil
