MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Options
lt: Nustatymai

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Style
lt: Stilius
