MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Anchor
lv: Novietot

en: Options
lv: Iespējas

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Map
lv: Karte

en: Style
lv: Stils

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi
