MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Options
cs: Možnosti

en: Navigation
cs: Navigace

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Map
cs: Mapa

en: Style
cs: Styl

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Style settings
cs: Nastavení stylů
