MPBX (8.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Anchor
da: Anker

en: Options
da: Valg

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Coordinates
da: Koordinater

en: Map
da: Knyt

en: Style
da: Typografi

en: Zoom level
da: Zoomniveau

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Style settings
da: Indstillinger for style

en: Interactive
da: Interaktiv
